Bize Hemen Ulaşın Tel: 0551 042 20 90

CANMER MERMER DEKORASYON İNŞ. TAH.İTH.İHRSAN VE TİC. LTD.ŞTİ.  1969 yılında  kurucumuz Hüseyin CAN tarafından İstanbul Unkapanı’nda ticari hayatına başlamıştır. Kuruluş yılından bu zamana  kadar bir çok firmayla ortak projelerle çalışma yapmıştır. Bugün birçok tarihi eserde ve birçok yerli ve yabancı müşterilerimizde ürünlerimiz kullanılmaktadır, Mermer sütundan, mermer kolona, Mermer  başlıklardan Mermer fıskiyeye, El yapımı şömineden El yapımı çeşmeye, CNC işlemerine ve hamam işlerine kadar mermerin tüm tarihini zarafetini en ince detayına kadar usta ellerle ve profesonel bir şekilde hizmet sağlamaktayız.  
Gelişen teknoloji ile daha detaylı ve geniş çaplı projelere de kalite standartları doğrultusunda imza atmıştır. Yerli ve yabancı müşterimiz sayesinde tüm Dünya’da ürünlerimiz kullanılmaktadır. CANMER MERMER DEKORASYON olarak el işi göz nuru mermer işleme ve dekorasyon sanatımızı geliştirmiş olduğumuzun teknoloji ve teknolojinin  de katkısı ile en iyi şekilde yapmaktayız.  
Bugün Sultangazi Habibler de 800 m² alan üzerinde faaliyet göstermekteyiz. Firmamızda 1 adet blok kesim makinesi, 2 büyük ebatlı kolon işleri için torna, 3 adet sütun çekme tornaları, 3 adet cilalama makinesi, 1 adet yan kesme , 2 adet TIRABZAN & KORKULUK işleme cnc makinesi, 2 adet CNC torna makinesi, 1 adet CNC router,1 adet 5 eksen köprü kesme cnc,1 adet 6 metre yüksekliğinde tek parça halinde kolon delme- boşaltma makinesi mevcuttur. Fabrika içinde de 15 tonluk ve dışarısında da  25 tonluk vinci ile üretim yapmaktadır. 
SİZLERİ FABRİKAMIZDA GÖRMEKTEN CANMER MERMER DEKORASYON İNŞ. TAH.İTH.İHRSAN VE TİC. LTD.ŞTİ. OLARAK MUTLULUK DUYARIZ ..